2024-05-28

Vilkyčių bendruomenės centras „VILTIS“

Kaimo bendruomenės tinklalapis

Vilkytiškių investicija – poilsio erdvei

Darni Vilkyčių kaimo bendruomenė „Viltis“, tariasi, planuoja ir dirba nuoširdžiai. Ir nesvarbu, ar tai triukšminga gyvenvietės šventė, ar šiaudinių skulptūrų pleneras, ar baltiškomis tradicijomis alsuojantis susibėgimas, ar po parko medžiais. Tradiciškai ar naujai, vilkytiškiai neria į sumanymus stačia galva, norėdami kartais sau, o kartais kitiems įrodyti, kokie stiprūs, vieningi ir sumanūs jie yra. Vieninga bendruomenė daug gali nuveikti!

Šį kartą Vilkyčių bendruomenės centras „Viltis“ teikė paraišką paramai gauti pagal veiklos sritį „Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams“. Paraiška patvirtinta, skirtas finansavimas projekto „Vilkyčių parkas – šeimų poilsiui“, įgyvendinimui.

Projekto tikslas įrengti patvarią pavėsinę, Vilkyčių parke sukuriant estetišką, šeimų ir jaunimo poreikius atitinkančią laisvalaikio zoną, įkomponuojant į parko kraštovaizdį bei architektūrą. Lėšas projektui skyrė LR Žemės ūkio ministerija, kofinansavimą – Šilutės rajono savivaldybė.

Naujai sukurta poilsio erdvė tapo patraukliu traukos centru susitikimams, susirinkimams, žaidimams ar tiesiog pasišnekučiavimams. Vilkytiškiai neslepia, kad naujoji laisvalaikio erdvė atvira ne tik jiems, bet ir pro šalį vykstantiems keliautojams, norintiems trumpam stabtelėti ir pailsėti jaukioje aplinkoje.

Violeta Astrauskienė

https://www.silutesnaujienos.lt/lt/vilkytiskiu-investicija-poilsio-erdvei-2/