2024-07-14

Vilkyčių bendruomenės centras „VILTIS“

Kaimo bendruomenės tinklalapis

Žolinės Vilkyčiuose 2022

Tokios gausybės žmonių Vilkyčiai jau senokai nebuvo regėję. Praėjęs epideminis laikas parodė, kiek mums reikia vieniems kitų. Taip laukta Žolinių šventė buvo kupina nuostabių akimirkų ir vaikams, ir suaugusiems: trumpam pamiršom visus kasdieninius darbus, pasidžiaugėme skriejančios vasaros šiluma, pabendravome ir linksmai praleidome laiką. Kasdieninis bendruomenės gyvenimas ir nei viena šventė neįvyksta be kieno nors pastangų, darbo, bendruomeniškumo ir, žinoma, materialinės paramos.

Dėkoju šauniems vakaro koncerto kolektyvams, atlikėjams ir jų vadovams: Kintų šokėjams ir jų vadovei Astai Gužauskienei, Dituvos kapelai ir vadovui Kaziui Ramonui, solistei Godai, Zumbos trenerei Julijai Mizgerytei, grupei ,,Patruliams“ ir renginio vedėjui Andriui Sabaliauskui bei jo komandai.

Didelis ačiū šventės rėmėjams: UAB ,,Enefit WIND“, Lietuvos ir Danijos UAB ,,Minijos naftai“, UAB ,,Inno Line“, šeimos barui ,,Sotus vilkas“, ,,Smaližiaus kertelei“, K. Aleknai, Šilutės kredito unijai, K. Gudžiūnui, A. Griausliui. Džiaugiuosi ir tariu ačiū ištikimiems, nuolatiniams pagalbininkams: Saugų seniūnijai, K. Gudžiūnui, D.Žiliui, E. Lignugariui, L. Pielikiui, V. Zagorskiui , I. Burškienei, K. Sadauskui, A. ir G. Pakalniškiams, S. Steponavičienei, D. Viliui ir visai savo šeimai.

Lai ši šventė ir susitelkimas vienija, stiprina bendruomenę tolesniems tikslams! 🤗