2024-05-28

Vilkyčių bendruomenės centras „VILTIS“

Kaimo bendruomenės tinklalapis

Gautas finansavimas VDC patalpų įrengimui

Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ta proga sveikiname visus vaikus ir, žinoma, jų tėvelius. Mūsų, suaugusiųjų pareiga, užtikrinti jiems įdomų, pilnavertį, kupiną pažinimo ir atradimų pasaulį! Apgaubkim juos meile, kad užaugtų nuostabios asmenybės!

Su džiaugsmu pranešame, kad nuo gegužės mėnesio vėl gautas finansavimas „Vilkyčių vaikų dienos centras “Veikime Kartu” veiklai vykdyti. Vaikai šį mėnesį kartu su mokytojomis bendravo, darė namų darbus, kepė picas, filmavo įvairias veiklas, dalijosi gražiausias įspūdžiais nuotoliniu būdu.

Primename, kad jau antri metai Vilkyčių bendruomenės įkurtą VDC „Veikime kartu” lanko 22 septynių-keturiolikos metų vaikai. Sušvelnėjus karantino sąlygoms, vaikai vasarą rinksis „gyvam” bendravimui. Be to, teikiama paraiška Vasaros stovyklos projektui, kurio metu vaikai vyks į ekskursijas, dalyvaus edukacijose.

Karantino metu suremontuotos VDC patalpos, esančios mokykloje, iš projekto „Vaikų dienos centrų tinklo plėtra Šilutės rajono savivaldybėje”, kurį finansuoja ES struktūriniai fondai. Dar iš šio projekto už 10 tūkst. eurų bus nupirkta įvairios įrangos ir baldų, reikalingų veiklai vykdyti. Ligi šiol vaikai glaudėsi įvairiose mokyklos klasėse. Įvykdžius projektą, Vilkyčių vaikų dienos centras “Veikime Kartu” turės savo naujai įrengtas patalpas, įrangą, baldus ir įvairias pritaikytas zonas veikloms.

DIDELĮ AČIŪ sakau mūsų Vilkyčių bendruomenės nariams: mokyklos direktorei Ingai, centro darbuotojoms, buhalterei Laimai už nuoširdžią pagalbą dirbant dėl mūsų kaimo vaikų gerovės. Vaikai – tai gyvenimo gėlės, kurios auga taip, kaip jas prižiūrime!